Outsourcing BHP – Nadzór BHP

 


Kompleksowe podejście do outsourcingu – nadzoru firmy w kwestiach zarządzania bezpieczeństwem pracy pozwala na zoptymalizowanie kosztów wszystkich usług bhp i ppoż. Staramy się aby nasze usługi bhp i ppoż były dostępne dla wszystkich Klientów również dla mikro i małych przedsiębiorstw – dlatego oferujemy im możliwość obniżenia kosztów usług bhp. Sprawdź jak realnie zmniejszyć wysokość faktury za obsługę bhp i ppoż.

JAK OBNIŻYĆ KOSZT OBSŁUGI – OUTSOURCINGU BHP ?

Nic prostszego ! Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie, bądź prześlij nam drogą mailową szczegóły dotyczące Twojego przedsiębiorstwa. Istotne informacje to wielkość przedsiębiorstwa, ilość osób zatrudnionych i rodzaj wykonywanej pracy, poziom fluktuacji pracowników oraz branża, w jakiej działa firma. Przedstaw nam ostatnią fakturę za obsługę BHP a my przygotujemy ofertę outsourcingu BHP korzystniejszą nie mniej niż 15 % , bądź bogatszą w zakresie obsługi.

Zgodnie z wymogami 23711 §2 Kodeksu Pracy oraz Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP proponujemy państwu stałą obsługę państwa firmy w zakresie BHP – outsourcing.

Usługa, jaką Państwu oferujemy, jest rozwiązaniem korzystnym zarówno dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Obsługa BHP polega na całkowitym przejęciu przez naszą firmę, zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w Państwa firmie.

Przenosząc zadania związane z pełnieniem obowiązków służby BHP na wykonawcę, uzyskujecie Państwo wykonanie usług po niższym koszcie, za to z gwarancją lepszej jakości. Wykorzystanie OUTSOURCINGU BHP pozwoli Państwu skoncentrować się na podstawowej działalności, na realizacji priorytetowych celów i zadań związanych z zasadniczą sferą działalności Państwa przedsiębiorstwa.

W ramach usługi OUTSOURCING BHP przejmujemy obowiązki służby BHP, prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe, a także zajmujemy się kompleksowo wszystkim, co dotyczy bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa firmie, w tym m.in.: